Forum www.poliamoria.fora.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Para szuka kobietki BI do związku ☺️

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.poliamoria.fora.pl Strona Główna -> Ogłoszenia towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LadySonne



Dołączył: 11 Sty 2019
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 17:28, 11 Kwi 2019    Temat postu: Para szuka kobietki BI do związku ☺️

Witam Panie!
Nazywam się Martyna mam 21l a mój narzeczony Damian 25l, od dłuższego czasu poszukujemy kobietki skłonnej i chętniej spróbować związku poliamorycznego (zamknięty poli triad) nie mamy w tym doświadczenia, Ty też nie musisz go mieć, poradzimy sobie Smile
Coś o nas.. Mieszkamy na terenie zachodniopomorskiego, okolice Goleniowa. Jesteśmy młodą, atrakcyjna i zgodna parą, razem już 5lat a zareczeni od roku Smile W wolnym czasie lubimy wędkować, chodzić na długie spacery z psem, oglądać Dragon Ball'a czy zwyczajnie poleniuszkowac Smile
Jeśli choć troszkę Cię zainteresowałam i chcesz dowiedzieć się więcej czy może po prostu popisać to nie zastanawiaj się i pisz! Jesteśmy bardzo otwarci Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.poliamoria.fora.pl Strona Główna -> Ogłoszenia towarzyskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Theme xand created by spleen & Programosy.
Regulamin